Serene City View Flat

Om van uw vakantie in Dubai te genieten, verblijf in Serene City View Flat Dubai, gelegen op 4 km van Golf- en Jachtclub Dubai Creek en binnen 20 minuten lopen van het winkelcentrum BurJuman. Het is gelegen binnen zo'n dan 10 minuten rijden van Business Bay Metro trainstation en vrij dicht bij to Abu Dhabi busstation.

Deze accommodatie biedt uitzicht op de straat en heeft een balkon en een zitruimte uitgerust met airconditioning. Het appartement biedt gasten de handige voorziening van badlakens in de badkamer. Bovendien is er ook een badkuip, een apart toilet en een douche.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt de accommodatie een gedeelde keuken met een magnetron. U kunt naar Arab Udupi Restaurant gaan, dat is een plek binnen 6 minuten te voet vandaan, waar de Aziatische keuken wordt geserveerd.

Het appartement biedt accommodatie met een rustig uitzicht. Het Etihad-museum ligt op 3 km van dit appartement. Als u een vroege vlucht hebt vanaf Dubai, ligt Serene City View Flat op 25 km van Dubai International.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Serene City View Flat Dubai
Cozy 1 Bedroom+ Sofa Bed Appartment With Good Facilities Near Mall Of Emirates
Mobiele prijsaanbieding

Cozy 1 Bedroom+ Sofa Bed Appartment With Good Facilities Near Mall Of Emirates

525 m van de accommodatie
USD 218 USD 196
per nacht
Luxurious 4 Bhk Plus Maid Room In Downtown Views II With Burj And Fountain View
Mobiele prijsaanbieding

Luxurious 4 Bhk Plus Maid Room In Downtown Views II With Burj And Fountain View

9.0
Schitterend 1 beoordeling
2.2 km van de accommodatie
Carpe Diem - Stylish Unit Dubai Attractions
Mobiele prijsaanbieding

Carpe Diem - Stylish Unit Dubai Attractions

3.1 km van de accommodatie
USD 204 USD 184
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Mini bar
    • Zithoek
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer104978
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Serene City View Flat te vinden?
      Serene City View Flat is in de Bur Dubai wijk van Dubai gesitueerd, op afstand van 4 km tot Golf- en Jachtclub Dubai Creek.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Serene City View Flat?
      Populaire plekken in de buurt van Serene City View Flat zijn onder andere het Etihad-museum, Golf- en Jachtclub Dubai Creek, het winkelcentrum BurJuman.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Arab Udupi Restaurant en Tanour Restaurant restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Heeft Serene City View Flat internetverbinding?
      Serene City View Flat biedt wifi in de hele accommodatie.
    • Is er een keuken in Serene City View Flat?
      Bij Serene City View Flat vinden gasten een ingerichte kitchenette met een oven.
    • Hoe groot is Serene City View Flat?
      Serene City View Flat heeft een totale oppervlakte van 90 m².
    • Biedt het appartement een mooi uitzicht?
      Ramen van het appartement openen zich naar de straat.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Serene City View Flat Dubai

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten